Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Regulamin


Użytkowniku

Rejestrując się na stronie www.beskidnews.tv akceptujesz poniższe warunki regulaminu oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby Właściciela strony oraz współpracujących z nim partnerów.
Właścicielem strony jest firma Anher Invetsments Andrzej Herjan z siedzibą w Bielsku-Białej przy ulicy Krakowskiej 19.

Wysłanie filmu na konkurs równoznaczne jest z akceptacją odrębnego regulaminu konkursu „ZIMA W OBIEKTYWIE”

§ 1
Postanowienia ogólne

Przesyłanie plików odbywa się w oparciu o linki z serwisu www.youtube.com, co wiąże się z automatyczną akceptacją regulaminu tego operatora.

Korzystanie z zasobów dostępnych na stronie internetowej www.beskidnews.tv oznacza wyrażenie zgody, akceptację warunków i zasad użytkowania zawartych w niniejszym regulaminie.

W zasobach strony internetowej www.beskidnews.tv zabrania się umieszczania materiałów niezgodnych z obowiązującymi normami prawnymi, obyczajowymi lub etycznymi, w tym zwłaszcza treści o charakterze pornograficznym, wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej, itp. oraz propagujących przemoc, piractwo fonograficzne, komputerowe, upowszechniających techniki łamania danych, wirusy oraz publikacji wszelkich innych, podobnych w treści i działaniu, materiałów naruszających normy etyczne, moralne i społeczne. Część materiałów umieszczana jest na naszej stronie automatycznie, jednak w niektórych przypadkach zamieszczenie filmu(linku przekierowującego) oraz innych informacji będzie wymagało akceptacji moderatora.

§ 2
Wyłączenie odpowiedzialności

ANHER INVESTMENTS Andrzej Herjan oraz www.beskidnews.tv nie ponosi odpowiedzialności za:

 • treść materiałów umieszczanych i publikowanych na stronie przez użytkowników,
 • jakiekolwiek szkody Użytkownika wynikające z nieprawidłowego zapisu lub odczytu danych,
 • sposób w jaki będą wykorzystywane konta przez Użytkowników,
 • skutki wejścia w posiadanie przez osoby trzecie hasła Użytkownika,
 • przerwy w funkcjonowaniu serwisów i usług personalizowanych, zaistniałe z przyczyn technicznych (konserwacja, przegląd, wymiana sprzętu) lub niezależnych od ANHER INVESTMENTS Andrzej Herjan oraz www.beskidnews.tv,
 • utratę danych spowodowaną awarią sprzętu, systemu lub też innymi okolicznościami niezależnymi od dostawcy usług,
 • bezprawne kopiowanie plików objętych prawem autorskim, przez osoby do tego nieuprawnione,
 • strona www.beskidnews.tv nie odpowiada za jakość obrazu, poprawne funkcjonowanie linków, dostępność filmów online, poprawnych opisów filmów, przerwy techniczne wynikające z winy osób/serwisów współpracujących, a tym samym nie uwzględnia reklamacji wynikających z powyższych problemów.

 • § 3
  Prawa własności intelektualnej strony www.beskidnews.tv

  Z wyjątkiem własnych produkcji, materiały emitowane na stronie www.beskidnews.tv nie zawierają plików z filmami, a jedynie linki do nich prowadzące. Użytkownik zamieszczając materiały na stronie www.beskidnews.tv oświadcza, że posiada prawa autorskie do w/w produkcji lub też prawa do publikacji tychże materiałów, na co posiada zgodę autorów i na żądanie strony www.beskidnews.tv prawa te udokumentuje.

  § 4
  Blokada i usuwanie konta

  Właściciel strony www.beskidnews.tv zastrzega sobie prawo do blokowania lub usuwania kont Użytkowników w przypadku:
   
 • rażącego łamania regulaminu,
 • wysyłania niechcianych treści, w tym także reklam, spamu, obraźliwych lub/i wulgarnych wypowiedzi,
 • w przypadku innych działań, które zostaną przez redakcję strony www.beskidnews.tv uznane za niestosowne lub szkodzące dobru strony,

 • § 5
  Zgoda na otrzymywanie materiałów drogą mailową

  Właściciel strony www.beskidnews.tv zastrzega sobie prawo do wysyłania na podany podczas rejestracji adres mailowy materiałów o charakterze informacyjnym lub reklamowym, na co Użytkownik wyraża zgodę

  § 6
  Postanowienia końcowe

  Strona www.beskidnews.tv zastrzega sobie prawo do:

 • zaprzestania działania strony w całości bądź też w części, bez podania przyczyny,
 • poprawiania lub zmiany regulaminu w dowolnym czasie bez uprzedniego powiadamiania użytkowników,


 • Zapoznanie się z aktualną treścią regulaminu spoczywa w pełni na Użytkowniku strony, który jest zobowiązany do znajomości aktualnych zasad korzystania z zasobów strony.
  Używanie strony www.beskidnews.tv od momentu wprowadzenia kolejnych poprawek do regulaminu wiąże się z ich automatyczną akceptacją i wyrażeniem zgody na ich przestrzeganie.


  Pozdrawiamy
  Zespół Beskid News